Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Ürün Kodu : 6022LL10158A31524

İnatçı Selülit Görünümüne Karşı Etkili Sıkılaştırıcı Vücut Konsatresi 150 Ml

Yorumlar (0)

Body-Slim - Cryoactive Konsantre; soğuk lipoliz tekniğine dayanan teknolojisi ile selülit görünümünün azaltılmasına destek olur.

İçeriğindeki aktif kafein ve zencefil kompleksi ile yağ görünümü üzerinde etki göstermeye yardımcı olurken patentli WTB sistemi ile selülit görünümünün azalmasına destek olur.

Pro-irisin ile hem vücutta yeniden selülit görünümü oluşmasını önlemeye hem de var olan selülit görünümünün azalmasına destek olur.

Hyaluronik asit ile nemlendirme ve pürüzsüzlük etkisi sağlar.

Jel yapısı ile sürüldüğü anda soğuk etkisi verir ve cilt tarafından emilir. Yağsız ve yapışmaz dokusu ile sürüldükten sonra giyinmeye uygundur.

ZENCEFİL-KAFEİN KOMPLEKS
LIERAC'ın en son devrimi: Zayıflama kriteri aktif bileşen olan kafeini, başlangıç görevi gören zencefil ile birleştirerek, yağ görünümü üzerin etki eder.
Sonuç: Bu kombinasyon, yağ gidermede tek başına kafeinden 20 kat daha etkilidir*.


WTB PATENTED SYSTEM (**)
Yağ yakımını uyarır ve bu nedenle depolanmış yağın yok edilmesini destekler.


PRO-IRISINE
Cryolipolysis etkisi ile yağ depolanmasında tekrarlama önleyici etkiye sahiptir.

+ INCI içerik listesi
7 GÜNÜN SONUNDA

Çukurlaşmış cilt görünümünde azalma

Daha sıkı bir cilt

28 GÜNÜN SONUNDA

Yerleşik selülit görünümünde azalma

Çukurlaşmış cilt görünümünde gözle görülür düzelme

Kullanım Şekli: Problemli bölgelere masaj başlığı veya eliniz ile dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Sabah ve/veya akşam kullanıma uygundur. Etkisini artırmak için Body Hydra+ Micropeeling Scrub ile birlikte uygulayın. 4 aşamalı masaj tekniğini kullanarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Her bir adımı 1 dakika boyunca uygulayınız.

1. ADIM: Jacquet sıkıştırma hareketi: Temiz ve kuru cildinizde ürünü uygulayacağınız bölgelere hızlı şekilde sıkıştırma hareketleri yapın.

2. ADIM: Fırçalama hareketi: Ürünü uyguladığınız yerlere masaj başlığı veya eliniz ile aşağıdan yukarıya doğru tarama hareketleri yapın.

3. ADIM: Dairesel hareketler: Ürünü uyguladığınız yerlere masaj başlığı veya eliniz ile dairesel masaj hareketleri yapın.

4. ADIM: Baskı hareketleri: Ürünü uyguladığınız yerlere masaj başlığı veya eliniz ile 10 kere hafif ama etkili baskı hareketleri uygulayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.