Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim
Ürün Kodu : IP08A1

Uveblock SPF 50+ Spray Famille 200 Ml

Yorumlar (0)

Very high protection spray
Geniş aplikatör ucu ile sırt veya bacak gibi geniş alanları hızlıca kapatabilirsiniz. Ayrıca hafif dokusu, yüzünüz ve boynunuz gibi daha küçük alanlara kolay uygulama sağlar. Yağlı olmayan bu güneş koruması pürüzsüzce sürülür, vücudunuzda göze hoş görünmeyen beyaz izler bırakmaz ve suya dayanıklıdır.


Açıklama
Cildinize zararlı UV ışınlarına maruz kaldığınızda cildinizi korumak için geliştirilmiştir. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar ve cildinizin güneş ışınlarına maruz kaldığında oluşabilecek zararları en aza indirmeyi hedefler. Bu ürün ayrıca cildinizi nemlendirmeye yardımcı olabilir ve kolayca emilir, yağlı bir his bırakmaz. Özellikle yaz aylarında güneşe maruz kalacağınız zamanlarda kullanmanız önerilir. Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce, yeterli miktarda ürünü cildinize uygulayarak, koruyucu bir tabaka oluşturabilirsiniz. Ürünü cildinize sık sık uygulayarak koruma seviyesini yüksek tutabilirsiniz.


Kimler İçin
Güneşe çıkmadan birkaç dakika önce vücudunuza püskürtün. Doğrudan yüzünüze uygulamayın. Ürünü elinize püskürtün ve ardından cildinize uygulayın. Güneş korumasını sık sık veya yüzdükten, terledikten veya havlu kullandıktan sonra tekrar uygulayın..


Nasıl Kullanılır
Tüm ailenin kullanımına uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.